Zajišťujeme právní služby se zaměřením
na obchodní právo
občanské právo
rodinné právo a trestní právo
Tel.: 271 721 471
Mob.: 603 569 831

Advokátní kancelář JUDr. Jan Kužel

 

Nad Šutkou 1811/12 
Praha 8 -Kobylisy
PSČ : 182 00
Tel /fax:284 693 605
284 693 601
email:drjankuzel@seznam.cz

 

Advokátní kancelář se specializuje na poskytování úplného právního servisu občanům, podnikatelům, společnostem a družstvům především pak v oblastech obchodního, občanského, rodinného, trestního práva, dále na převody nemovitostí, exekuce, bytové právo.

Naším hlavním cílem je spokojenost a dlouhodobá důvěra našich klientů, volíme individuální přístup ke každému klientovi.

Abychom co nejvíce uspokojili potřeby našich klientů, obvykle sjednáváme osobní schůzku do dvou pracovních dnů, k problémům zaslaným v elektronické podobě se většině případů vyjadřujeme nejpozději následující pracovní den.

Výkon advokátní činnosti kanceláře je pojištěn z titulu pojištění profesní odpovědnosti za škodu a to nad povinný zákonný limit až do výše 22 000 000 Kč.

JUDr. Jan Kužel je zapsán v seznamu advokátů české advokátní komory od roku 1991 a celkovou dobu právní praxe má 33 let. V této advokátní kanceláři působí další advokáti Mgr. Tomáš Konečný s advokátní praxí 14 let a Mgr. Martin Sotona s právní praxí 9 let. Složité právní problémy posuzujeme kolektivně, aby bylo pro klienta dosaženo optimálního řešení. Činností více advokátů v rámci jedné advokátní kanceláře je zajištěna vzájemná zastupitelnost i v dobách dovolených a v případě nemoci.

Advokátní kancelář je umístěna asi 130 metrů od výstupu z metra Kobylisy, trasy C, výstup směr Kobyliské náměstí.

Adresa


Advokátní kancelář

JUDr. Taťana Kopková

Ul. 5.května 1109/63, Praha 4
271 721 471

advokat@kopkova.cz

Advokátní služby - Judr. Jan Kužel

Dlouholetá advokátní praxe v Praze

 
Advokátní kancelář s dlouhou právní praxí v Praze.

Vyřešili jsme celou řadu případů z oblastí obchodního, občanského, rodinného nebo trestního práva, věnujeme se převodům nemovitostí a bytovému právu.

Judr. Taťana Kopková

Individuální přístup ke klientovi

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému z Vás, našich klientů. Proto obvykle sjednáváme osobní schůzku už do dvou pracovních dnů od kontaktování.

V Praze se sejdete s některým z našich advokátů a proberete Vaši záležitost. K případům zaslaným v elektronické podobě se vyjádřujeme nejpozději následující pracovní den.

Advokáti Praha pod vedením JUDr. Kopkové jsou tu pro Vaše pohodlí.

Advokáti Praha

 
Hledáte advokáty v Praze?
Kvalitní a zkušené advokáty, kteří Vám pomohou s jakýmkoli problémem
v oblasti obchodního, občanského, rodinného práva? Advokáty, kteří jsou odborníky na exekuce a bytové právo a snadno zaštítí jakýkoliv převod nemovitostí i mimo Prahu?
Přestože je v Praze celá řada advokátů, jen několik z nich má skutečné a opravdové dovednosti dobrého advokáta. K nim nepatří pouze znalost práva, ale i jemná dovednost vyjednávání a úspěšné komunikace s lidmi. Podle zákona na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. zák. upozorňuje JUDr Taťana Kopková klienty, že pro mimosoudní řešení případných sporů mezi advokátem a spotřebitelem (klientem) je podle § 20e zákona č. 634/1992 Sb. subjektem pro mimosoudní řešení takových sporů Česká advokátní komora, se sídlem Národní 16, Praha 1. Podrobnosti na: http://www.cak.cz.


Schůzka s pražskými advokáty!Budeme velice rádi, pokud si s námi budete chtít sjednat schůzku. Taktéž se těšíme na Vaše emaily a telefonáty.
Pro bližší informace prosím využijte kontaktních údajů.